Exaited – Myślę o Tobie

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej grupy Exaited zatytułowany “Myślę o Tobie”. Nutka jest bardzo romantyczna, ale jednocześnie nieprzesłodzona i brzmi bardzo energicznie oraz pozytywnie. Premiera kawałka odbyła się na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Adam Michał Grabowski oraz Agnieszka Drewnicka, natomiast kompozytorami są Adam Michał Grabowski i Tomasz Sidoruk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 stycznia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 364 627 wyświetleń na YT. Wideoklip jest zniewalający i posiada ekscytujące przesłanie. Produkcją teledysku zajęła się ekipa Respect Media [Tomasz Bulenda].

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Dziś Ci To Powiem”, który na Youtube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Dziś Ci To Powiem” pod koniec lipca 2017 na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie zdobył nagrodę za najlepszy klip. Kawałek pokrył się diamentem.

Exaited to autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo. Pierwszy oficjalny singiel – „Nie chcę” wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną. Exaited to synonim oryginalności. Formacja w ostatnich latach przeszła metamorfozę – obecnie w skład zespołu wchodzi kilka osób, w tym tancerze. Na Wikipedii możemy przeczytać, że ostatni krążek zespołu pt. “Będę” ukazał się w 2018 roku.

Wideo na YouTube
Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://bit.ly/ExaitedMyślęoTobie

Tekst nagrania “Myślę o Tobie”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, discoportal.pl, muzyka.interia.pl, mediadisco.pl, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl