Denis – A Ty teraz tańcz ft. Borys LBD

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór zespołu Denis zatytułowany “A Ty teraz tańcz” (z gościnnym udziałem producenta muzycznego Borysa LBD). To nie pierwsza współpraca obu artystów. W zeszłym roku ukazał się na YT ich wspólny kawałek “Imponujesz mi“.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Denis oraz Borys.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 483 149 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo Denis napisał:

Mija prawie rok od kiedy pierwszy raz miałem okazję współpracować z tym Panem. Bardzo fajny gość, z którym nadajemy na podobnych falach 🌊. Piosenka “imponujesz mi” dała mi okazję pokazania się szerszemu gronu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Denisa pt. “Przygody Abdula: Baśka gdzie jesteś” (nagranego wraz z Popkiem), który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do kawałka “Baśka, gdzie jesteś” w trzy dni przekroczył milion odsłon. Nutka znalazła się na albumie Popka “Sweet 17th”.

Borys LBD (ur. w 1997 r.) to pochodzący z Koszalina producent muzyczny i artysta. Początkowo jego twórczość miała charakter hiphopowy, jednak z czasem zaczął bardziej eksperymentować ze stylem swoich produkcji i skupiać się na rozrywkowym brzmieniu, czego wynikiem są takie dzieła jak wszystkim dobrze znana “Jessica”, czy też “Lady in Red”. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Jessica” (featuring Bado), który ma już 51 mln wyświetleń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DenisATyTerazTancz

Tekst nagrania “A Ty teraz tańcz”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: eska.pl, boryslbd.pl, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl