Iness – Puk, puk, puk

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Iness zatytułowana “Puk, puk, puk”. Nowość jest dynamiczna i posiada doskonałą aranżacje, za którą stoi Arkadiusz Sosnowski.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorką tekstu jest Ewa Olczak (ta znakomita tekściarska pisała również dla samego Zenona Martyniuka), natomiast kompozytorką jest Aneta Działak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 071 863 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa PNmedia. Scenariusz napisała Adrianna Schneider. W klipie wystąpili: Aneta Działak i Wojtek Grychnik.

W artykule opublikowanym w dniu 7 grudnia 2021 w serwisie disco-polo.info czytamy o “Puk, puk, puk”:

“W serwisie YouTube pojawiła się intrygująca zapowiedź najnowszego teledysku. Iness prezentuje się w nim obłędnie!”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Bayera:

“Wpada w ucho! 🎶 Pozdrowionka 🥂😁” – Bayera.

Komentarz pod wideo dodała też Iness:

“Cześć. Łapcie mój najnowszy singiel pt. Puk,puk,puk❗🙂 dajcie znać w komentarzu co sądzicie,jeśli się spodobało-koniecznie udostępnijcie ❤️🥰”

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem grupy po numerze “Oczy Migdałowe”, który na YT ma już 5 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “Oczy Migdałowe” jest o tyle wyjątkowy, gdyż przy jego stworzeniu pracowali sami profesjonalni ludzie m.in. Ewa Olczak (autorka tekstów nutek samego Zenka Martyniuka oraz Andre). Materiał znalazł się na liście przebojów Disco Polo Live w telewizji Polo TV.

Iness to młoda i utalentowana wokalistka. Artystka jest przykładem, że konsekwencja i systematyczność prowadzą do sukcesu.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, Instagram, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl