Dejw – Pozamiatane

DejwJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “Pozamiatane”. Kawałek ten to kolejna mocno taneczna propozycja na zakończenie roku 2021. Grupa standardowo stanęła na wysokości zadania.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 810 648 wyświetleń na YT. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA. Wideoklip jest ciekawy i dynamiczny. W klipie zobaczymy tancerki, grę świateł i oczywiście formację Dejw.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 53 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie[źródło]YouTube, Facebook.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów. Zespół koncertuje na wspólnej scenie z największymi gwiazdami takimi jak: Boys, Akcent, Mig, Classic. Grupa występowała na wielu festiwalach w całej Polsce.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, mediadisco.pl, Facebook, YouTube, i inne
Artykuł zaktualizowano w dniu 15.08.2022

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl