Dejw – SOPOT

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “SOPOT”. Ten letni kawałek posiada niezwykłą melodyjność i wpadające w ucho dźwięki.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Dawid Kulesza. Muzyka: Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 301 869 wyświetleń na Youtube i jest na pozycji numer 95 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku). W wideoklipie obok Dawida występuje także jego żona, Paula. “Para ta prezentuje niezwykłą harmonię i charyzmę na ekranie” – czytamy w serwisie disco-polo.info. W tym serwisie czytamy również, że “Wizualizacje doskonale oddają letnią atmosferę i piękno Polski”.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 55 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie podwójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Facebook, bestsellery.zpav.pl.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów[źródło]disco-polo.info 15 Kwiecień 2022.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DEJWSOPOT.

Tekst nagrania “SOPOT”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, Facebook, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy