Discoboys – Czerwone Róże

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Czerwone Róże”. Kamil Kossakowski tym razem zaskoczył swoich fanów czymś zupełnie innym. Jego dotychczasowe przeboje były raczej energetyczne. Tym razem muzyk postawił na głębsze emocje i ukazał swoje romantyczne oblicze.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Damian Gwiazdowski (Spontan). Muzyka: Kamil Kossakowski. Aranżacją zajął się Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się też remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 184 382 wyświetleń na YT. W wideoklipie widzimy piękne krajobrazy oraz Kamila, który wręcza swojej ukochanej czerwone róże i śpiewa o swoich uczuciach.

W opisie pod wideo czytamy:
Utwór “czerwone róże” to jeden z najbardziej romantycznych i uczuciowych utworów na tym kanale każdy z nas był zakochany i każdy z nas znajdzie osobę której ten utwór może dedykować
Miłego Odbioru !

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wakacje”, który na YouTube ma już 12 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2022-07-18 czytamy: Już kilka dni po premierze teledysk do piosenki „Wakacje” zajmuje pierwsze miejsce w kategorii muzyka i jest najchętniej odtwarzanym wideo na YouTube. Teraz (18.07) na koncie nowości zespołu Discoboys jest już ponad milion odsłon. Singiel ten stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia[źródło]disco-polo.info 18 Kwiecień 2022. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 29-07-2023 w miejscowości Opole, a kolejny 31-07-2023 w Międzyzdroje

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DiscoBoysCzerwoneRoze.

Tekst nagrania “Czerwone Róże”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl