Denis – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Denisa to: “Król Latino”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Denis zatytułowana “Król Latino”. Kawałek posiada pozytywną energię, która wprowadza w świetny nastrój. Nutka także pobudza do tańca, wpada w ucho i zostaje w pamięci na długo.

“Król Latino” dedykowany jest bliskim nam osobom, na które zawsze możemy liczyć, na ich ciepło, troskę oraz wsparcie – zdradził Grzegorz serwisowi disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to Dance[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/650603089/kr%25C3%25B3l-latino. Autorem tekstu jest Denis. Producer: Denis.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 2 582 279 wyświetleń na YT. Video: Denis i przyjaciele. W wideoklipie wzięły udział Osoby ze szkoły tańca “M-Dance Concept” z Muniny.

W opisie pod wideo czytamy:

Rozgrzewamy parkiet do czerwoności. Wyślijcie tę piosenkę osobie, którą doceniacie i której chcecie podziękować za swoją obecność.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Denisa pt. “Przygody Abdula: Baśka gdzie jesteś” (nagranego wraz z Popkiem), który na Youtube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do kawałka “Baśka, gdzie jesteś” w trzy dni przekroczył milion odsłon.

Denis to artysta, który zasługuje na uwagę. Jego wszechstronność muzyczna oraz niezapomniane kawałki sprawiają, że stał się jednym z najpopularniejszych wykonawców w Polsce[źródło]disco-polo.info 12 Maj 2023.

Tekst nagrania “Król Latino”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, disco-polo.info, | eska.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Tyś taka nie była
2. A Ty teraz tańcz feat. Borys LBD
3. Ciepły Ciepły Daniel feat. Konrad
4. Imponujesz mi
5. Miała być tu na 20:00
6. Pan Mechanik
7. Skacz Baw Pij!
8. Sól, cytryna
9. Tańczysz w Deszczu Confetti
10. Król Latino
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Denis, właśc. Grzegorz Tymoczko (rocznik ’94) tworzeniem muzyki zajmuje się od dziewiątego roku życia, używając do tego głównie FL Studio. Początki twórczości artysty zahaczały o klimaty hip-hopu. Jednak z nieustannie poszerzającym się trendem na muzykę taneczną, jak i inne nurty, artysta postanowił poszerzyć swój warsztat.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl