Tom Gregory – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Toma Gregory’ego to: “Dive”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach

https://lostfrequenciestomgregory.lnk.to/Dive

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka angielskiego piosenkarza Toma Gregory’ego oraz belgijskiego producenta Lost Frequencies zatytułowana “Dive”. Singiel znalazł się na nowym studyjnym krążku Belga zatytułowanym ‘All Stand Together’, który ukazał się 11 listopada 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Armada. Płyta jest utrzymana w gatunku dance i zawiera 11 numerów. SONG CREDITS: Producers: Lost Frequencies, Netsky, The Six (UK), TIDO i TMS. Primary Artists: Lost Frequencies, Alexander Stewart, Calum Scott, Declan J Donovan, James Arthur, Netsky, Tom Gregory, Zak Abel, Elley Duhé, X Ambassadors.

Jest to muzyczna podróż wypełniona elektronicznym i popowym brzmieniem czytamy o ‘All Stand Together’ w serwisie empik.com.

„All Stand Together” stanowi podsumowanie rozwoju muzycznego Lost Frequencies na przestrzeni ostatnich lat – czytamy w serwisie eska.pl.

[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, empik.com, eska.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to Dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/dive-single/1700695867. Materiał napisali: Joacim Persson, Sebastian Arman, Felix Da Laet, Lost Frequencies oraz Thomas Walker. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 12.[źródło]olis.pl

Ich najnowszy singiel „Dive” to gwarancja dobrej zabawy – idealne połączenie house’u, fortepianu, wokalu Toma i charakterystycznej magii LF – czytamy w serwisie newsroom.sonymusic.pl.

Mam nadzieję, że jesteście gotowi, aby «zanurkować» w mój nowy singiel z Tomem Gregorym! – komentuje Lost Frequencies.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 2 października 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 527 050 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniego Artysty (wiek według Wikipedii) pt. “Never Let Me Down”, który na YouTube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek “Never Let Me Down” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 1.

Tom Gregory to muzyk, który ma na swoim koncie złote oraz platynowe płyty zdobyte w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Kanadzie[źródło]radiovictoria.pl 17 stycznia 2022.

29 października 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Kontor Records, ukazała się jego płyta zatytułowana ‘Things I Can’t Say Out Loud’. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 12 numerów. Song Credits: Producers: Andre Nookadu i M-22.

“W rezultacie powstał album pełen energetycznych, porywających utworów, ale i wzruszających ballad” – czytamy o ‘Things I Can’t Say Out Loud’ w serwisie radiovictoria.pl.

“A pop work from the heart-powered by stomping, euphoric choruses” – czytamy w serwisie music.apple.com.

[album – źródło]music.apple.com, genius.com, radiovictoria.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Lost Frequencies, właśc. Felix De Laet (ur. 30 listopada 1993 w Brukseli) – belgijski producent muzyczny i muzyk. W 2011 zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Are You with Me”, który ma już 431 mln wyświetleń. 10 listopada 2023 ukazała się jego płyta ‘All Stand Together’. Najbliższy koncert Artsty ma się odbyć 2 lutego 2024 w León, Mexico, Feria Estatal León, a kolejny 9 lutego 2024 Hollywood, CA, US, Hollywood Palladium

Tekst nagrania “Dive”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: olis.pl, music.apple.com, genius.com, newsroom.sonymusic.pl, empik.com, eska.pl | music.apple.com, genius.com, radiovictoria.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Never Let Me Down
2. Small Steps
3. Fingertips
4. River
5. Rather Be You
6. Losing Sleep
7. Dive

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Thomas Gregory (ur. 10 listopada 1995 w Blackpool w Anglii.) to angielski piosenkarz i autor piosenek. W 2013 roku Thomas pojawił się w drugim sezonie The Voice UK, ale nie dotarł do finałów. Gatunek jego muzyki to pop. Czytaj więcej

18 września 2020, nakładem wytwórni płytowej Kontor Records, ukazała sie jego pierwsza płyta zatytułowana ‘Heaven in a World So Cold’. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 13 piosenek. Song Credits: Producers: Andre Nookadu, Frank Sanders, Jonathan Feurich, Matt James, Timothy Auld, Truva i VIZE. Primary Artists: Tom Gregory, VIZE.

The young Songwriter builds a world of high-spirited pop charm – czytamy w serwisie music.apple.com.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com, muzyk.net

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl