Discoboys – Niebieskie Oczy

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Niebieskie Oczy”. Nowość ta to niezwykle dynamiczny i wpadający w ucho kawałek. Kamil Kossakowski doskonale wie jak trafić do ludzi i porwać ich swoją niesamowitą energią. W aplikacji TikTok numer jeszcze przed premierą stał się viralem.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu Kamil Kossakowski oraz Aleksander Chudyk 1/2 (Menelaos). Aranżacją zajął się Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się remixy kompozycji.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 893 934 wyświetleń na YT. Za realizację świetnego wideoklipu odpowiada ekipa FASTERmedia. Aktorzy: Sylwia Kossakowska, Roxana Orłowska, Karolina Marciniec , Mia_tattoo_.

W opisie pod wideo czytamy:

“Utwór “NIEBIESKIE OCZY” to utwór, na który nasi fani czekają NAJDŁUŻEJ!
Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM!
Prezentujemy Wam już TRZECI utwór z najnowszej płyty, nad którą CAŁY CZAS pracujemy! Mamy nadzieję, ze przypadnie wam do gustu.
A TERAZ…UWAGA…
Czas abyśmy wszyscy zaśpiewali głośno “NIEBIESKIE OCZY MA BLUDABUDIBUDAJ “!!!!!”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Levelon:

“OGIEŃ TOTALNY! Nic dodać, nic ująć! <3”

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 15 grudnia 2020 czytamy: Kamil Kossakowski to najbardziej zwariowany artysta na scenie muzyki disco polo jakiego mielibyśmy okazję poznać. Od wielu miesięcy każda ich nowa nutka trafia do karty „Na czasie” w serwisie YouTube. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-05-2022 w miejscowości Radzymin, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Niebieskie Oczy”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | mediadisco.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl