Discoboys – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Discoboys to: “Szach mat”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DiscoBoysSzachMat

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Szach mat”. Kawałek łączy w sobie dynamiczną melodię typową dla gatunku disco polo z nowoczesnymi aranżacjami i chwytliwym refrenem.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/szach-mat-feat-camasutra-single/1718050576. Muzyka/Tekst: Kamil Kossakowski, Małgorzata Główka. Na YT ukazały się też remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 202 908 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa FASTER MEDIA. Teledysk został nagrany w Hiszpanii. W serwisie disco-polo.info czytamy, że obraz został perfekcyjnie skomponowany i że idealnie komplementuje rytmiczne dźwięki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wakacje”, który na YouTube ma już 13 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2022-07-18 czytamy: Już kilka dni po premierze teledysk do piosenki „Wakacje” zajmuje pierwsze miejsce w kategorii muzyka i jest najchętniej odtwarzanym wideo na YouTube. Teraz (18.07) na koncie nowości zespołu Discoboys jest już ponad milion odsłon. Singiel ten stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia[źródło]disco-polo.info 18 Kwiecień 2022.

Tekst nagrania “Szach mat”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Jeśli tylko byś chciała
2. Mała baluje
3. Od jutra będę grzeczny
4. Sypią się serca
5. Zjawiskowa
6. Niebieskie Oczy
7. Włosy Blond
8. Lubiła Tańczyć
9. After
10. Czerwone Róże
11. Szach mat
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

DiscoBoys to zespół, który tworzy muzykę w rytmach disco polo. Na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii materiałów. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 22 lutego 2023 czytamy, że liderem i wokalistą grupy jest Kamil Kossakowski.

źródło: radiosupernova.pl, disco-polo.info, tekstowo.pl, mediadisco.pl?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl