Discoboys – Wakacje

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Wakacje”. Kawałek zaskakuje niesamowicie tanecznym brzmieniem. W serwisie disco-polo.info czytamy, że nutka jest niezwykle energiczna i rytmiczna do tego stopnia, że nie sposób usiedzieć w miejscu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]disco-polo.info. Autorami tekstu są Kamil Kossakowski oraz Damian Gwiazdowski (Spontan). Aranżacja: Wojtek Sarwa (Levelon).

Singiel “Wakacje” stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 222 995 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 16 NA KARCIE NA CZASIE W KATEGORII MUZYKA (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube) [Ponad 1,8 mln wyświetleń w ciągu 4 dni].

W opisie pod wideo czytamy:

Utwór “Wakacje” to utwór, na który nasi fani czekają NAJDŁUŻEJ!
WAKACYJNA PREMIERA OD DISCOBOYS!
Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM!
Prezentujemy Wam już CZWARTY utwór z najnowszej płyty, nad którą CAŁY CZAS pracujemy! Mamy nadzieję, ze przypadnie wam do gustu.
A TERAZ…UWAGA…
Czas abyśmy wszyscy zaśpiewali głośno “I ZNÓW MAMY WAKACJE “!!!!!

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodał też Kossakowski:

“I ZNÓW MAMY WAKACJE ❤️
Tu są osoby z tiktoka 👇”

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia[źródło]disco-polo.info 18 Kwiecień 2022. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 15 grudnia 2020 czytamy: Kamil Kossakowski to najbardziej zwariowany artysta na scenie muzyki disco polo jakiego mielibyśmy okazję poznać. Od wielu miesięcy ich nutki trafiają do karty „Na czasie” w serwisie YouTube[źródło]disco-polo.eu 22 kwietnia 2022.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, i inne?

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl