Olivia Addams – Fool me once

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Olivii Addams zatytułowana “Fool me once”. Nutka ta to miłosna opowieść.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 4[źródło]Wikipedia.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Olivia Addams oraz Marius Dia (to jeden z najbliższych przyjaciół artystki, który stworzył z nią także m.in. „Stranger”). Kompozycja została wyprodukowana przez Mariusa Dia.

Singiel „Fool Me Once” to następca singla „Răsărit perfect”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 188 510 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Isabella Szanto. Kierownikiem zdjęć do teledysku był David Mogan.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej Rumunki pt. “Stranger”, który na Youtube ma już 11 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Stranger” stał się hitem na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw i Polski. Zajął ponadto szczyt polskiej listy Shazam. Kawałek na polskiej liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycje numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Olivia Addams to jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Branża muzyczna uznała ją za największe muzyczne odkrycie 2021 roku[źródło]dziendobry.tvn.pl 14 maja 2021. Przeboje artystki podbijają największe rozgłośnie radiowe w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej[źródło]dziendobry.tvn.pl 22 czerwca 2022. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wykonawczyni nagrała hit z polskim producentem Gromee’m zatytułowany “Broken”. Niedawno artystka wydała także „Scrisori în minor” i „Răsărit perfect” – pierwsze dwa single w języku rumuńskim, które przedstawiły piosenkarkę w zupełnie innym świetle niż była postrzegana do tej pory[źródło]rmf.fm.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rmf.fm, dziendobry.tvn.pl, | bestsellery.zpav.pl, dziendobry.tvn.pl, rmf.fm, YouTube, Wikipedia, i inne?