MIRAGE & YOKO – Małe słowa

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MIRAGE & YOKO zatytułowana “Małe słowa”. To kolejna produkcja artystów, w której jest dużo miłości.

Ta muzyczna premiera to prawdziwy majstersztyk.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]disco-polo.info. Autorem tekstu i kompozytorem jest Janusz Konopla.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 8 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 777 436 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa YokoFilm. Teledysk zrealizowano w malowniczej scenerii. Wakacyjne obrazki są idealnym tłem całej opowieści.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “To proste tak”, który na YouTube ma już 22 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2021 singiel „To proste tak” uzyskał status dwukrotnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Formacja MIRAGE & YOKO jest uważana za najpopularniejszy duet w disco polo[źródło]disco-polo.info 26 Lipiec 2021. Ich głównym motywem są numery wyjątkowo uczuciowe pełne emocji i miłości[źródło]disco-polo.eu 2022-03-11.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Małe słowa”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl