Lanberry – Nocny Express

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Lanberry zatytułowana “Nocny Express”. Jest to pierwszy kawałek artystki wydany nakładem Agora Music.

“Nocny Ekspress to przebojowy pop najwyższej jakości – co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nad swoim najnowszym singlem artystka pracowała z uznanym w mianstreamowych kręgach duetem Hotel Torino” – czytamy w serwisie rytmy.pl.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 22, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Małgorzata Uściłowska / Dominic Buczkowski-Wojtaszek / Patryk Kumór (obaj Panowie są autorami dwóch polskich przebojów eurowizyjnych: “Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel i “Superhero” Viki Gabor.).

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 21 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 332 587 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Michał Mazurek, który odpowiadał także za scenariusz. Kierownikiem zdjęć do klipu był Janek Korczak. W teledysku wystąpili zaprzyjaźnieni z artystką influenserzy: Natalia Sisik, Ola Szkołdy, Dominika Gontarski, Stefan Karolik i Kacper Zembrzucki. Klimatyczny wideoklip został nagrany we wnętrzach zabytkowego wagonu pociągowego z przełomu XIX wieku.

W opisie pod wideo napisano:

“Lanberry otwiera nowy rozdział swojej kariery i nakładem nowej wytwórni wydaje
singiel Nocny Express. Utwór powstał w sprawdzonym teamie Uściłowska-
Buczkowski-Kumór, który jak nikt inny w tym kraju zna tajniki przepisu na przebój.
Ostrzegamy  Klimat indie popu i melodyjne gitarowe brzmienie sprawiają, że Nocny
Express już od pierwszego przesłuchania zostaje w głowie na dobre!”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodała też Lanberry:

Gotowi na wspólną podróż? ✨
🔊 Posłuchaj “Nocnego Expressu” w swoim ulubionym serwisie streamingowym: https://agoramuzyka.ffm.to/LanberryNocnyExpress

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 35-letniej artystki pt. „Gotowi Na Wszystko” (nagranego wraz z Feel), który na Youtube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Gotowi na wszystko” pokrył się platyną, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej odtwarzanym kawałkiem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku. Nutka promowała film “Gotowi na wszystko. Exterminator” w reżyserii Michała Rogalskiego, którego premiera odbyła się 5 stycznia 2018 roku.

Lanberry to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, którą często możemy zobaczyć na organizowanych przez największe telewizje festiwalach. Piosenkarka ma na swoim koncie naprawdę wielkie hity, które nuciła cała Polska.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rytmy.pl, kulturalnemedia.pl, allaboutmusic.pl, music.apple.com, | muzyka.dziennik.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl