SB Maffija – Lawenda

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka ekipy SB Maffija zatytułowana “Lawenda”.

‘Hotel Maffija 2 dobiegł końca. Przez ostatnie 8 dni otrzymaliśmy nagrane w tym czasie 19 utworów (w tym 14 teledysków) i 7 vlogów, a na wielki finał otrzymujemy zrealizowane z udziałem fanów video do numeru “Lawenda”‘ – czytamy w serwisie popkiller.pl.
”Lawenda” kończy tą piękną historię – czytamy dodatkowo w serwisie rapowo.pl.

”Dziękujemy nie tylko osobom, które pojawiły się na planie teledysku, ale również wszystkim, którzy śledzili nas przez ubiegły tydzień. Białas, White 2115, Bedoes i Kinny Zimmer zapraszają na „Lawendę”.” — czytamy na socialach SBM Label.

Gatunek nowej piosenki to hip hop. Autorami tekstu są White 2115, Kinny Zimmer, Białas oraz Bedoes, natomiast kompozytorami są White 2115, Ryini, Francis i Pedro.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 34 748 760 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 6 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideoklip wyreżyserowali Borys Przybylski „Bedoes” x Filip Krupa.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem Hotel Maffija po numerze “A nie pamiętasz jak?”, który na YT ma już 47 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “A nie pamiętasz jak?” stał się jednym z największych hitów rapowych 2021.

18 lutego 2022, nakładem wytwórni płytowej SBM Label, ukazał się krążek artystów zatytułowany ‘Hotel Maffija 2’. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 20 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

Serwis glamrap.pl w artykule opublikowanym w dniu 12 stycznia 2022 pisze o tym krążku ‘Hotel Maffija 2’ następująco:

“[…] było jasne, że kontynuacja projektu, który zadebiutował wczesnym latem 2020 roku, to kwestia czasu. Cały ekipa SBM Label ponownie spotkała się w jednym miejscu, by w ciągu 7 dni nagrać pełnoprawny album. Solar, Białas, Bedoes, Lanek, SKUTE BOBO, Jan-rapowanie, White2115, Beteo, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Fukaj oraz ekipa produkcyjno-realizacyjna z NOBOCOTO Studio stawiła się w nieujawnionej lokalizacji, gdzie pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM Label.”

Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2022-01-31 czytamy o materiale ‘Hotel Maffija 2’:

[…] dziś ukazały się zestawianie Spotify Charts za okres 28-30 stycznia. Wyjazdowy album SBM znalazł się na drugim miejscu najlepiej debiutujących na świecie albumów na platformie streamingowej Spotify.

“Płyta z gatunku raczej ciekawych niż satysfakcjonujących” – napisał Bartek Chaciński w recenzji płyty w serwisie polityka.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych: https://bit.ly/SBMaffijaLawenda

Tekst nagrania “Lawenda”: Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: popkiller.pl, rapowo.pl, music.apple.com, | open.fm, olis.onyx.pl, rytmy.pl, glamrap.pl, rapnews.pl, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl