Bartosz Jagielski – Zakochana

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Bartosza Jagielskiego zatytułowana “Zakochana”. Kawałek ten to remiks przeboju artysty o tym samym tytule stworzony przez duet producencki Dance 2 Disco. “Zakochana” w nowej wersji zyskała nieco bardziej mocniejsze brzmienie, dzięki czemu materiał idealnie sprawdzi się teraz na parkietach dyskotek w całej Polsce. pierwotnej produkcji “Zakochana”, która na YouTube ukazała się w 2016 roku, możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie. “Zakochana” znalazła się na albumie muzyka zatytułowanym ‘No Weź Polewaj’, który ukazał się w 2020 roku. Płyta jest utrzymana w gatunkach Euro House, Eurodance oraz Disco Polo i zawiera 20 numerów.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Bartosz Jagielski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 31 865 wyświetleń na YT.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Bartosz Jagielski:

“Siemkaaaa 💪 Zostaw suba i bądź na bieżąco z nowościami 😜🥂”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu wokalisty pt. “No weź polewaj!”, który na Youtube ma już 8,2 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w klipie do kawałka “No weź polewaj!” wystąpiła DJ-ka LADY JESSY.

Bartosz Jagielski potrafi każdą imprezę zmienić w prawdziwy raj dla fanów muzyki tanecznej.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: discogs.com, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl