Miszel, Kabe – Bon Appétit

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Miszela oraz Kabe zatytułowana “Bon Appétit”. To nie pierwsza współpraca obu artystów. W tym roku ukazały się ich dwa wspólne single – “Dres” i “Sheraton”. Dodajmy, że „Sheraton” zapowiada wspólny krążek Miszela i Kabe zatytułowany ‘Złote Przeboje’, jednocześnie jest singlem ze składanki QueQuality „QMPLE”. Natomiast “Bon Appétit” jest drugim singlem ze wspomnianej płyty, której premiera jest planowana na grudzień 2022. Na albumie „Złote Przeboje” usłyszymy muzyczne odniesienia do kultowych przebojów z przestrzeni lat ’80 i ‘2000.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Materiał napisali: Miszel oraz Kabe. Kompozycja została wyprodukowana przez Premixma.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 644 189 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował AKTV.13 & Horyy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Miszela pt. “dres” (ft. Kabe), który na YouTube ma już 28 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Dres” zajął 13 miejsce. Dnia 27.04.2022 materiałowi został nadany certyfikat złotej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

Warto wspomnieć, że w maju tego roku otrzymaliśmy zaskakującą kooperację. Miszel zaprosił do singla “Traptosteron” Michała Wiśniewskiego z Ich Troje. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra.

Kabe, właśc. Bartosz Krupka (ur. 17 czerwca 2000 w Olsztynie) – polski raper. Członek kolektywu GCBW. Urodził się w Olsztynie, jednak wychowywał się na paryskim osiedlu. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Nad ranem”, który ma już 55 mln wyświetleń. Dnia 1 lipca 2022 roku ukazała się jego płyta studyjna zatytułowana ‘King Kong’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 2-12-2022 w miejscowości Przytkowice, a kolejny 3-12-2022 w miejscowości Rzeszów.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: popkiller.pl, cgm.pl, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl