DROSSEL – nowa piosenka

drosselTytuł nowej piosenki DROSSEL to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu DROSSEL zatytułowana “Przyjaźń To Wielki Dar”. Kawałek opowiada o tym, że przyjaźń jest czymś bardzo wyjątkowym.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 14 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 81 049 wyświetleń na Youtube. Ten doskonały, klimatyczny wideoklip dodaje wyjątkowego klimatu nutce.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Kochać Ciebie zawsze chcę”, który na Youtube ma już 6,8 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Drossel to uwielbiana przez fanów formacja disco polo, którą tworzą bracia, Krzysztof i Tomasz[źródło]disco-polo.info 5 Maj 2021. Ich nutki to przede wszystkim opowieści o miłości, uczuciach[źródło]disco-polo.eu 15 lipca 2022.

źródło: disco-polo.eu, | disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. A teraz kochaj mnie
2. A teraz tańcz
3. Ach te oczy twe
4. Baby I Love You
5. Balety z kolesiami
6. Bez Ciebie żyć nie umiem
7. Będę tam gdzie Ty
8. Bliska moim myślom
9. Cały Mój Świat to Ty
10. Nieważne Jak
11. Przyjaźń To Wielki Dar
Pozostałe utwory są na tej stronie

DROSSEL – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, pochodzi z Pelplina koło Gdańska. W skład formacji wchodzą bracia Tomasz Drossel i Krzysztof Drossel. Grupa może się poszczycić wieloma nagrodami i statuetkami za twórczość muzyczną jak również tym, iż utwory zagościły na wielkim ekranie! Tytuły „Daj na luz” oraz „Gdzie się podziały marzenia” są jednym z motywów we francuskiej komedii romantycznej pt. „Les Gazelles”.
źródło: drossel.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl