Oskar Cyms – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Oskara Cymsa to: “Na niebie”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lnk.to/NaNiebie

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Oskara Cymsa zatytułowana “Na niebie”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/na-niebie-single/1698726369. Materiał napisali: Patryk Kumór, Marissa, Carla Fernandes, Oskar Cyms, Frank Bo. Muzyka: Piotr Zborowski, Emilian Waluchowski, Carla Fernandes, Damian Skoczyk, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Marissa.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 2. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 80.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 900 253 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr. 43 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mikołaj Matyjasek. Za zdjęcia odpowiadał Damian Małż.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego artysty (wiek według Google) pt. “Daj mi znać”, który na YouTube ma już 5,6 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 2. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

Oskar Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka, leżącego nad Wisłą[źródło]vanessa.fm 29 sierpnia 2022. Popularność Muzykowi przyniosła nutka “My Girl”[źródło]eska.pl.

Najbliższy jego koncert ma sie odbyć 16-11-2023 w miejscowości Warszawa.

Tekst nagrania “Na niebie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, olis.pl, | vanessa.fm, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Daj mi znać
2. My Girl
3. All I Have (oraz EMO)
4. Niech mówią
5. Na niebie

Biogram

Oskar Cyms (ur. 26 lipca 2000 w Nowem) – polski piosenkarz i autor tekstów. W okresie nauki w liceum śpiewał w zespole kościelnym. Gatunek jego muzyki to pop.

pl.wikipedia.org, shazam.com