Effect – Miłość Spada z Nieba

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka grupy Effect zatytułowana “Miłość Spada z Nieba”. Kawałek jest niezwykle taneczny, bardzo energiczny i wpadający w ucho. Kompozycja ta, to kolejna nutka, która udowadnia dobrą formę zespołu. Fani dostali utwór przed samymi Walentynkami.

Wydaje się, że zespół powrócił do swojego dawnego stylu, który pokochali fani – czytamy w serwisie disco-polo.eu w artykule dotyczącym zapowiedzi materiału “Miłość Spada z Nieba”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Marek Biedrzycki. Na YT dostępne są też remixy kompozycji.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 11 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 689 442 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Bananowe Skóry” (feat. BOYFRIEND), który na Youtube ma już 29 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Bananowe Skóry” przez wiele tygodni oblegał czołowe miejsca list przebojów[źródło]wadrozewielkie.pl.

Grupa Effect to jedna z czołowych formacji wykonujących muzykę nurtu disco polo z domieszką muzyki dance[źródło]disco-polo.eu 21 grudnia 2021. Grupa Effect powstała pod koniec 2006 roku i już po roku istnienia na przełomie 2007/08 roku rozpoczęła przygodę estradową grając koncerty na terenie całego kraju i za granicą[źródło]wadrozewielkie.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Miłość Spada z Nieba”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, wadrozewielkie.pl, YouTube, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl