Elley Duhé – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Elley Duhé to: “Back To You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://lostfrequencies.lnk.to/BackToYouSingle

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Elley Duhé, belgijskiego producenta Lost Frequencies oraz amerykańskiego zespołu X Ambassadors zatytułowana “Back To You”.

Melodia fortepianu to tylko wprowadzenie do ostrego wokalu Elley Duhe. Podczas gdy “Back to You” toczy się dalej z gitarowym brzmieniem w stylu country, głos Elley dostarcza niezapomnianych przeżyć. Możemy tu także usłyszeć wokal Sama Harrisa z X Ambassadors – czytamy w serwisie open.fm.

Utwór na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 36, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Natomiast na liście Olia (Oficjalna lista airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych. Olia w 2023 roku zastąpiła listę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 16.

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]https://www.discogs.com/release/25500451-Lost-Frequencies-Elley-Duh%C3%A9-X-Ambassadors-Back-To-You. Materiał napisali: Elley Duhé, Joacim Persson, Jonas Vesa, Lost Frequencies oraz Shylde. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 19 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 994 505 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej Amerykanki pt. “Middle of the Night”, który na YouTube ma już 151 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka “Middle of the Night” została wydana jako singiel 10 stycznia 2020 roku i chociaż nie znalazła się na listach przebojów podczas pierwszego wydania, to pod koniec 2021 i w 2022 roku stała się wiralowa na TikToku. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 20 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Kawałek na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 43, a na liście US Bubbling Under Hot 100 Singles (Billboard) numer 5. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 4.02.2023).

W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 23 lipca 2022 czytamy: Zdobywając miliardy streamów, Elley Duhé ma na koncie współprace z Gryffin, Zeddem i Kyd The Band, zdobywając po drodze trzy platyny dla singli ‘Happy Now’, ‘Tie Me Down’ i ‘Middle Of the Night’. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 9.11.2021 czytamy: W 2019 roku Elley znalazła się wśród artystów wyróżnionych przez Vevo DSCVR Artist to Watch, w ramach czego dała oszałamiające występy z „SAVIOR” i „COUNTERFEIT” z EP-ki „DRAGON MENTALITY”. Została również wybrana jako FUSE First. Artystka na razie nie wydała żadnego albumu studyjnego. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularny kawałek MEDUZY i Jamesa Cartera zatytułowany “Bad Memories”, w którym gościnnie wystąpiła Elley Duhé.

Felix De Laet (Urodzony 30 listopada 1993), znany pod pseudonimem Lost Frequencies, belgijski DJ i producent muzyczny. Na co dzień słuchał muzyki elektronicznej, dzięki której zainteresował się produkcją muzyczną. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Are You with Me”, który ma już 396 mln wyświetleń. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP10 na 35 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 20 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście UK Dance (OCC) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 17. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 1.02.2023). Nutka na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artysty zamyka wydany 4 października 2019 roku krążek “Alive and Feeling Fine”.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 10 marca 2023 w Sydney, NSW, Australia, The Dome, Sydney Showgrounds, a kolejny 11 marca 2023 w Brisbane, QLD, Australia, Palm Tree Music Festival.
X Ambassadors – amerykańska grupa rockowa, grająca muzykę alternatywną i indie rock, założona w 2009 roku w Nowym Jorku. Założycielami formacji są dwaj bracia, Sam i Casey Harris, oraz Noah Feldshuh i Adam Levin. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Renegades”, który ma już 306 mln wyświetleń. 24 września 2021 r. ukazał sie ich studyjny album ‘The Beautiful Liar’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 1 kwietnia 2023 w Miami Beach, FL, US, Miami Beach Bandshell.

źródło: discogs.com, genius.com, open.fm, | bestsellery.zpav.pl, ftb.pl, muzotakt.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Tekst nagrania “Back To You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

TytułRokPozycje na listach
US
[11]
AUS
[12]
CAN
[13]
“Millennium”
(with Tarro)
2016
“Immortal”
“Fly”2017
“Can You Touch”
“Ain’t No Feeling”2018
“Lost My Mind”
“Happy Now”
(with Zedd)
902753
“Way Down Low”
“Tie Me Down”
(with Gryffin)
“Easy”
(with Kyd the Band)
2019
“Villains”
“Good Die Young”
“Nature”
“Middle of the Night”2020[A]2544
“Love Me Hard”
“Kids of the Night”2021
“Traitor”
“Pieces”2022
“Don’t Leave Me Lonely”
(with Clean Bandit)
“Back to You”
(oraz Lost Frequencies i X Ambassadors)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Forever” u boku Gryffin.

Elley Duhé to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Urodzona w 1992 r. w pobliżu Mobile w Alabamie, wychowała się na wybrzeżu Zatoki Południowej w małych miasteczkach Vancleave, Mississippi i Dauphin Island w stanie Alabama. Po tym, jak jej ojciec dał jej pierwszą gitarę, gdy miała 14 lat, rozpoczęła karierę śpiewając w kawiarniach. Jej singiel “Millennium”, stworzony we współpracy z producentem Tarro, wydany w październiku 2016 r., był oglądany ponad dwa miliony razy w serwisie YouTube i transmitowany 1,4 miliona razy w serwisie Spotify (stan na: data nieznana). Po tym, jak w grudniu 2016 r. na Billboard miał swoją premierę singiel “Immortal”, zyskał 4,5 mln strumieni na Spotify, podczas gdy wideo miało prawie milion wyświetleń na YouTube(stan na: data nieznana). Remiks duetu DJ-ów Snakehips wzbogacił go o dodatkowe 770 000 strumieni Spotify(stan na: data nieznana). Gatunki jej muzyki to Electropop i Indie pop. Jej debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Dragon Mentality’, ukazała się 10 sierpnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych Not Fit for Society i RCA Records. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 7 piosenek. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl