Szpaku – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Szpaku to: “Nie zmieniam wizji”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://ffm.to/nie_zmieniam_wizji

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Szpaku oraz Kacper HTA zatytułowana “Nie zmieniam wizji”.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/631846829/nie-zmieniam-wizji. Autorem tekstu jest Kacper HTA. Kompozycja została wyprodukowana przez Druida.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 862 978 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło 9Liter Filmy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego rapera pt. “Hinata”, który na Youtube ma już 69 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szpaku to jeden z najpopularniejszych raperów w kraju.

Kacper Orlikowski (ur. 10 października 1986 w Rybniku), znany również jako Kacper HTA – polski raper. Członek zespołów Hipotonia WIWP i Nie Dla Wszystkich, a także kolektywów Ciemna Strefa, WIWP i Załoga. Były członek zespołu Ganja Mafia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Iluzja” (oraz Gibbs), który ma już 26 mln wyświetleń. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 24-03-2023 w miejscowości Brodnica.

źródło: shazam.com, teksciory.interia.pl, genius.com, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Nie zmieniam wizji”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. „Król Lew” prod. 2K
2. 50blokk
3. Aligator
4. Bajka
5. Black Swag
6. BORuto
7. Chmury
8. Cyklofrenia
9. Gengar
10. Gugu
11. Ból (oraz Deemz i Białas)
12. MŁODY 2PAC
13. NPC
14. Nie zmieniam wizji (oraz Kacper HTA)
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2021 roku wystąpił gościnnie w utworze “Najlepsi pod słońcem” u boku CHIVASA.

Biogram

Szpaku, właściwie Mateusz Jakub Szpakowski (ur. 6 stycznia 1994 w Morągu) – polski raper i autor tekstów. Muzyk należał do wytwórni B.O.R. Records, a z początkiem 2020 roku zaczął działać nad swoją własną, którą nazwał GUGU i w tym samym roku dołączył do grupy hip-hopowej chillwagon. Gatunki jego muzyki to hip-hop i trap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Atypowy” ukazała się 19 października 2018 nakładem wytwórni płytowej B.O.R. Records i jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz trap. Album zawiera 11 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Producenci nagrań to: Kubi Producent, Michał Graczyk, Deemz, Got Barss, Megot, PSR, D3W, Deckster i Rutkovsky. Wśród gości znaleźli się: Paluch, Białas oraz Włodi. Materiał pokrył się czterokrotną platyną. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 6 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis glamrap.pl dał krążkowi ocenę 9.

“Atypowy to album naszpikowany emocjami na całej linii. Pokazanie się jako chłopaka przyznającego się do błędu – a nie każdy to potrafi – czy ambicji związanych z wyjściem z bagna, jest co najmniej imponujące. Nie brnie we wcześniej wspomniane „blokowe dewizy” i nie przesiaduje na ławce tylko podąża obraną przez siebie drogą” – napisano w podsumowaniu recenzji płyty na stronie nakompaktach.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz nakompaktach.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl