EMO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki EMO to: “Cud”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/emo_martabijan_cud

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka duetu EMO oraz polskiej piosenkarki Marty Bijan zatytułowana “Cud”.

Ciepły, nieco świąteczny i romantyczny duet z osobą, którą znam od lat i nasze drogi przecinały się w różnych momentach – mówi o nowej nutce i o EMO, Marta.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 12.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/cud-single/1718232131. Autorami tekstu są: Patryk Kumór, Dominic Buczkowski – Wojtaszek, Emilian Waluchowski oraz Frank Bo. Muzyka: Dominic Buczkowski – Wojtaszek, Emilian Waluchowski i Patryk Kumór.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 30 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 315 997 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Tomek Wilczyński, który odpowiadał też za scenariusz. Autorem zdjęć był Piotr Kosmalski. Produkcją wideo zajęła się ekipa DB4 Management. Wystąpili: Kinga i Wojtek Świeściak.

W opisie pod wideo czytamy:

Historia zawarta w utworze „Cud” to swoistego rodzaju prequel historii, którą znajdziemy w utworze „Letni deszcz”.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Letni deszcz”, który na YouTube ma już 3,3 mln wyświetleń? Zobaczymy. Muzycy wystąpili z piosenką “Letni deszcz” na Top of the Top Sopot Festival 2023. Warto wspomnieć, że Artyści wykonali utwór także w wersji akustycznej w ramach Poplisty Live Sessions.

Marta Bijan (ur. 6 kwietnia 1996 w Sosnowcu) – polska wokalistka, kompozytorka, pisarka, poetka i reżyserka.

Tekst nagrania “Cud”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, eska.pl, olis.pl, | dziendobry.tvn.pl, rmf.fm, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. 365 Days feat Marissa
2. 3MPS Rodzina
3. Addictions
4. Cisza, spokój…
5. Court
6. Final Destination
7. Dancing With The Devil
8. Don’t Mess With My Mind
9. Falling
10. Cud (feat. Marta Bijan)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Grupa Emo to duet songwriterski, który tworzą Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Artyści znani są również pod nazwą Hotel Torino. Gatunek ich muzyki to pop.

18 sierpnia 2022, nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska Sp. z o.o. Distributed Labels, ukazała się ich płyta zatytułowana ‘Someday EP’. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 8 piosenek. Song Credits: Producers: Hotel Torino. Primary Artists: EMO, Oskar Cyms & Marissa. Featuring: YOLO.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: dziendobry.tvn.pl, YouTube, shazam.com, music.apple.com, genius.com, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl