Dejw – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dejw to: “TEQUILA”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “TEQUILA”.

“To skoczny, taneczny numer, który idealnie wpisuje się w klimat zbliżających się sylwestrowych zabaw” – czytamy o “TEQUILI” w serwisie disco-polo.info.

Autorem tekstu jest Dawid Kulesza. Muzyka: Dawid Kulesza.

Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 29 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 185 443 wyświetleń na Youtube. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 56 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie podwójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Facebook, bestsellery.zpav.pl.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów[źródło]disco-polo.info 15 Kwiecień 2022.

Tekst nagrania “TEQUILA”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, Facebook, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Jestem Inny
2. Petarda
3. Krótka chwila
4. Me serce
5. Nietypowa
6. Moja wariatka
7. Jestem dla Ciebie
8. Dołeczki
9. SOPOT
10. TEQUILA
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

W serwisie youtube.com czytamy, że Grupa DEJW została założona w 2015 roku w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) przez Dawida Kuleszę – lidera formacji i że Zespół wystąpił na wielu festiwalach muzycznych w całej Polsce

źródło: youtube.com/@dejwofficial2034/about, tekstowo.pl