Explozja – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu Explozja to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka grupy Explozja zatytułowana “Hop Hop”. Kawałek ten to kolejny taneczny materiał. W serwisie disco-polo.eu czytamy o nutce:

“W tym przypadku zespół postanowił z humorem podejść do w/w produkcji i zrealizował bardzo ciekawy teledysk, który przyciągnął uwagę wielu fanów.”

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Arkadiusz Górski, natomiast kompozytorem jest Piotr Stawowczyk.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 43 217 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Szósta rano”, który na YouTube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto wspomnieć, że remixy kompozycji na YT są równie popularne jak pierwotny materiał. Wersja FAIR PLAY REMIX, której możecie posłuchać na tej stronie ma 5,7 mln wyświetleń, a wersja WOJTULA & KUBEQ REMIX, której możecie posłuchać na tej stronie ma 4,8 mln (stan na 27.10.2022).

Formacja Explozja znana jest z wielu imprezowych przebojów[źródło]disco-polo.eu 18 stycznia 2022. Grupa nie daje zapomnieć o sobie i w ostatnim czasie ciężko pracuje nad nowościami, które są publikowane w sieci w bardzo szybkim tempie[źródło]disco-polo.eu 30 czerwca 2022.

źródło: disco-polo.eu, | disco-polo.eu, YouTube, i inne

Lista utworów

1. A Ty kręć
2. Bawić się chcę
3. Chcemy być sobą
4. Chica
5. Czujesz to Też
6. Królowa Ciemności
7. Moje niebo
8. Hop Hop
Pozostałe utwory są na tej stronie

W artykule opublikowanym w serwisie muzycznapolska.pl w dniu 15 lutego, 2021 czytamy: Zespół Explozja to projekt muzyczny którego założycielem i głównym wokalistą jest Arkadiusz Górski. Projekt ten powstał kilka lat temu. Momentem przełomowym dla zespołu była pomocna dłoń którą wyciągnoł do Arka Piotr Stawowczyk z zespołu Fisher. Gatunek ich muzyki to disco polo.
źródło: muzycznapolska.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl