Sylwia Grzeszczak – O Nich, o Tobie

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Sylwii Grzeszczak zatytułowana “O nich, O Tobie”. Singiel jest oficjalnym utworem promującym film “ANIA” poświęcony Ani Przybylskiej, którego światowa premiera odbyła się 15 września 2022 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiadali Michał Bandurski / Krystian Kuczkowski.

“Piosenka Sylwii pojawiła się w zwiastunie »Ani«, ale w filmie jej nie było. Dostawaliśmy sygnały od widzów, że brakuje im tego utworu – komentuje Krystian Kuczkowski, reżyser »Ani«”

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął na chwilę obecną najwyższą pozycję numer 17, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest Karolina Kozak, natomiast kompozytorami są Sylwia Grzeszczak oraz Jakub Galiński.

Singiel „O nich, o Tobie” to następca singla „Dżungla”.

Oficjalne audio do nowego utworu na Youtube ukazało się 13 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 008 497 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 14 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW.

Sylwia Grzeszczak pod wideo dodała następujący komentarz:

“Dziękuję Wam za te piękne, często podniosłe słowa, które piszecie w komentarzach. Cieszę się, że poruszył on Wasze serducha, tak jak poruszył ponad rok temu moje w dniu w którym go skomponowałam i trwa to po dziś dzień.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej artystki pt. “Tamta Dziewczyna”, który na Youtube ma już 141 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Tamta Dziewczyna” po niecałych 2 miesiącach od premiery stał się najczęściej granym kawałkiem w Polsce i przez siedem tygodni z rzędu to był najczęściej grany numer w polskich rozgłośniach radiowych. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął najwyższą pozycję numer 1, i tak samo na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. Wideoklip do nutki w zaledwie miesiąc odtworzono ponad 15 milionów razy. Materiał zdobył certyfikat podwójnego diamentu[źródło]Google, Youtube, Wikipedia.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d75ng

Tekst nagrania “O Nich, o Tobie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju[źródło]polskaplyta-polskamuzyka.pl 12 kwietnia 2021. Ma ona na swoim koncie mnóstwo hitów[źródło]radiozet.pl 9.04.2021. Serca publiczności zdobyła kompozycją „Nowe szanse”, która jest owocem współpracy z raperem Liberem i producentem muzycznym Tabbem[źródło]rmf.fm i KM.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych wykonawczyni zamyka wydany 25 listopada 2016 roku krążek “Tamta dziewczyna”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 10 numerów. Jest to jej czwarty album studyjny. Krążek pokrył się podwójną platyną. Wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Sylwia tym krążkiem samej sobie, podobnie jak innym wokalistom z rodzimego rynku muzycznego, podbiła poprzeczkę wysoko. Skłoniłbym się do tego, że jest to jeden z najciekawszych krążków tego roku” – napisał Paweł Markiewicz w recenzji materiału w serwisie allaboutmusic.pl i dał mu ocenę 7,5.

źródło: open.fm, filmweb.pl, | polskaplyta-polskamuzyka.pl, radiozet.pl, rmf.fm, allaboutmusic.pl, Google, Youtube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl