Godface Killa – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Godface Killa to: “Godface”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://godfacekilla.lnk.to/GODFACE

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka artysty Godface Killa zatytułowana “Godface”. Premiera nutki wzbudziła sensację w internecie. W wideoklipie wystąpił bowiem aktualny chłopak Natsu, Marcin Dubiel.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/godface-single/1677586510. Autorem tekstu jest GODFACE. Muzyka: ZeroBeatz.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 10.[źródło]olis.pl

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 23 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 486 942 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “Chłopak Natsu”, który na YouTube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 68. Materiał w dniu 5.04.2023 jest na pozycji numer 24 w kategorii najpopularniejszych teledysków na YouTube. W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 17 lut 2022 czytamy: “Utwór Chłopak Natsu miał premierę na YouTube 15 lutego 2022 roku i błyskawicznie znalazł się na bardzo wysokiej pozycji karty Na Czasie. Aktualnie jest na 4. miejscu”. Dalej czytamy: “Co ciekawe, teledysk nakręcono w domu Team X”.

Tekst nagrania “Godface”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: vibez.pl, olis.pl, | YouTube, 4fun.tv, olis.pl, i inne?

Lista utworów

1. Chłopak Natsu
2. Godface

Biogram

Co wiemy o Godface Killa? W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 17 lut 2022 czytamy o nim: “Były chłopak Natsu, Bartek Wylężek, był członkiem grupy Killas (gdzie krył się pod pseudonimem Lil Primy – przyp. red.). Możemy znaleźć informację, że jest udziałowcem spółki NATSU WORLD”. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/rap.
źródło: 4fun.tv, vibez.pl
Tagi: raper, piosenkarz

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl