Holy Molly – Shot A Friend

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Holy Molly zatytułowana “Shot A Friend”. Singiel ten to opowieść o nieświadomym zakochaniu się w partnerze naszego najlepszego przyjaciela.

“Piosenka pojawiła się tak naprawdę znikąd podczas naszej sesji w studio w deszczowy dzień. Pozwoliłam wtedy inspiracji poprowadzić mnie przed najgłębsze z moich emocji: zdradę, winę, miłość, ból, przebaczenie, obsesję i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi. Jak już wiecie, inspirację zaczerpnęłam z moich osobistych doświadczeń. Ale wiecie też, że robię to w wielu moich utworach” – powiedziała Rumunka o nutce.

“Tak czy inaczej mamy fajną melodyjną, łatwo wpadającą do ucha i w nogi, piosenkę” – napisał o kawałku serwis djpromotion.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali Marius Dia oraz Holy Molly. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ Alexa Parkera i Mariusa Dia.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel “Shot A Friend” to następca singla „C’est la vie” (nagranego z Shanguy).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 093 953 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Rumunki pt. “Alcohol”, który na YouTube ma już 5,5 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Holy Molly to artystka wszechstronnie uzdolniona. Inspiracje czerpie głównie z własnych przeżyć.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: strefamusicart.pl, djpromotion.com.pl, music.apple.com, | mad-music.pl, bestsellery.zpav.pl, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl