Jacuś – PENTHOUSE

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Jacusia zatytułowana “PENTHOUSE”. Kawałek to drugi singiel zapowiadający drugą studyjną płytę artysty zatytułowaną “PREZES”. W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 3 lutego 2022 czytamy: PREZES ukaże się raczej szybciej niż później, zważywszy na to raper miał sporo czasu na dopracowanie swoich kawałków.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Jacuś. Kompozycja została wyprodukowana przez Jacusia.

W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 3 lutego 2022 czytamy o nutce:

Gra słów powiązana z rynkiem nieruchomości oraz giełdą w refrenie totalnie działa na wyobraźnię – w ogóle sam refren trafił się w PENTHOUSIE wyjątkowo catchy

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 179 456 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Kuba Kokot. Za zdjęcia odpowiadał Kuba Kokot.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu wykonawcy pt. “Rakieta”, który na Youtube ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Jacuś to raper, który w krótkim czasie zdobył popularności. W serwisie cgm.pl w artykule opublikowanym w dniu 2021.07.12 czytamy: Jacuś przekroczył niedawno 1 000 000 słuchaczy miesięcznie na Spotify. Przypomnijmy, że pod koniec 2020 roku ukazał się debiutancki krążek artysty zatytułowany “Gucci Trip”.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rytmy.pl, music.apple.com, | koncertomania.pl, cgm.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl