Jano Polska Wersja – Szukam wyjścia

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera Jano zatytułowana “Szukam wyjścia”. Singiel pochodzi z najnowszego krążka artysty (trzeciego solowego) zatytułowanego „Hipnoza”, który ukazał się 18 grudnia 2020 roku nakładem wytwórni płytowej District Area. Gościnnie na płycie pojawili się Kabe, Bonson, Hinol oraz Kacper HTA. Za produkcję albumu odpowiadają Chris Carson, PSR, Sergiusz, 2K, SHDOW, 2LateFor oraz Swizzy. Wydawnictwo jest utrzymane w gatunku Hip Hop i zawiera 11 numerów[źródło]https://www.discogs.com/Jano-Hipnoza/release/17414428 oraz https://glamrap.pl/jano-polska-wersja-z-singlem-szukam-wyjscia/.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop[źródło]http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/utwor.htm?pid=6350715. Autorem tekstu jest Jano Polska Wersja. Kompozycja została wyprodukowana przez Sergiusza i 2latefor.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 24 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 484 383 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “Sam Świata Nie Zmienię” (feat. Hinol PW, Rest Dixon37), który na YouTube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: glamrap.pl, rapowo.pl, discogs.com, | i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl