JJ – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki JJ to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka szwedzkiego duetu JJ zatytułowana “Still (I Got Summer On My Mind) (FORTELLA Remix)”.

„Still (I got summer on my mind)” w tytule przywodzi jeszcze lato. Ale ta muzyka to po prostu lekko pompujący house połączony w ciekawie zaśpiewanym wokalem – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Letnia nutka już stała się wiralowa na różnych platformach społecznościowych.

W serwisie www1.wdr.de czytamy o singlu:

“Treibende House-Beats treffen auf atmosphärische Sounds und zeigen, warum Fortella jetzt schon zu den aufregendsten Newcomerinnen des Jahres gehört.”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Driving house beaty spotykają się z klimatycznymi dźwiękami i pokazują, dlaczego Fortella jest już jednym z najbardziej ekscytujących debiutantów roku.”

Kawałek “Still (I Got Summer On My Mind)” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 11, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3.

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorzy utworu: Scott Storch / Andre Young / Shawn Carter / Melvin Bradford.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 22 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 567 588 wyświetleń na YT.

Fortella to pochodząca z Norwegii DJ-ka i producentka. Obecnie mieszka pod Londynem.

źródło: djpromotion.com.pl, www1.wdr.de, bestsellery.zpav.pl, | YouTube, i inne?

Lista utworów

1. 10
2. All white everything
3. And now
4. Are You Still In Vallda?
5. Beautiful Life
6. Big Hearts, Big Dreams
7. Ecstasy
8. From Africa to Málaga
9. Golden Virginia
10. Into the light
11. Still (I Got Summer On My Mind) (FORTELLA Remix)

JJ to szwedzki duet, który tworzą Elin Kastlander i Joakim Benon. Już od 2009 roku produkują tzw. Indie Pop, chwilami nawet zaczepiając o Chillout.
źródło: djpromotion.com.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl