Jonas Brothers – Remember This

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Jonas Brothers zatytułowana “Remember This”. Kawałek powstał z myślą o tegorocznych Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Nutka jest tytułowym utworem Remember This Tour, nadchodzącej jesiennej trasy grupy, która ma rozpocząć się 20 sierpnia 2021 roku, a zakończyć 27 października 2021 roku. 23 maja 2021 r (44 koncerty w USA). Jonas Brothers wykonali refren kompozycji na 2021 Billboard Music Awards; Nick Jonas był również gospodarzem tego wieczoru. Cztery dni później bracia pojawili się na The Late Late Show z Jamesem Cordenem w nocy 26 maja 2021, w którym ujawniono datę wydania singla. Bracia udostępnili okładkę i czas wydania numeru za pośrednictwem mediów społecznościowych 16 czerwca 2021 r.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Nicholas Jonas, Kevin Jonas II, Ryan Tedder, Jordan K. Johnson, Stefan Johnson, Oliver Peterhof, Michael Pollack oraz Casey Smith. Kompozycja została wyprodukowana przez Ryana Teddera.

Lyric Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 19 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 393 048 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanów pt. “Sucker”, który na Youtube ma już 315 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sucker” osiągnął numer jeden w Australii, Kanadzie, Łotwie, Meksyku, Nowej Zelandii, Singapurze, Słowacji i Stanach Zjednoczonych. Na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) kawałek osiągnął najwyższą pozycję numer 3. Za ten numer otrzymali nagrodę 2019 MTV Video Music Awards w kategorii Najlepszy utwór. Nutka ma już status pięciokrotnej platyny. Kompozycja stała się 34. piosenką w historii, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard Hot 100.

Jonas Brothers to formacja złożona z trzech braci i swego czasu robiła furorę dzięki Disney’owi. Na koncie mają szereg prestiżowych wyróżnień, w tym dwie nominacje do Grammy. W zeszłym roku otrzymali sześć nagród: nagrodę American Music Awards w kategorii Favorite Artist – Adult Contemporary, nagrodę Billboard Music Awards w kategoriach Top Duo/Group, Top Radio Songs Artist, Top Radio Song (utwór “Sucker”), nagrodę Global Awards w kategorii Best Group oraz nagrodę iHeartRadio Music Awards w kategorii Best Duo/Group of the Year. Ostatnio fani mogli także obejrzeć dwa filmy dokumentalne o grupie: “Chasing Happiness” (2019) oraz “Happiness Continues” (2020).

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię grupy zamyka album studyjny zatytułowany “Happiness Begins”, który ukazał się 7 czerwca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Republic. Płyta jest utrzymana w gatunku pop i zawiera 14 numerów. Krążek zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy Billboard 200. W agregatorze recenzji Metacritic materiał otrzymał średni wynik 76/100, na podstawie 5 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Album pokrył się platyną.

“[…] Uważam, że jest to naprawdę przyjemne dla uszu wydawnictwo, na którym znajduje się wiele potencjalnych hitów. Jedyne co do mnie nie przemawia, to ograniczenie gitar ” – napisano w podsumowaniu recenzji płyty w serwisie allaboutmusic.pl.

Najbliższy koncert formacji ma sie odbyć 20 sierpnia 2021 w Las Vegas, NV, US, Park Theater, a kolejny nastepnego dnia w tym samym miejscu.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/JonasBrothersRememberThis

Tekst nagrania “Remember This”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: wzielonej.pl, Wikipedia, | youngstars.pl, rzg.pl, koncertomania.pl, allaboutmusic.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl