Rag’n’Bone Man – All You Ever Wanted

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka brytyjskiego piosenkarza Rag’n’Bone Mana zatytułowana “All You Ever Wanted”. Artysta tym kawałkiem powraca po długim okresie ciszy. Jest to pierwsza od ponad czterech lat solowa nutka wykonawcy. Numer zapowiada nadchodzący krążek muzyka zatytułowany “Life by Misadventure”, który ma sie ukazać 23 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Columbia. „Life By Misadventure” to spektakularna kolekcja emocjonalnych kompozycji, które będą nam towarzyszyć wtedy, kiedy będą nam najbardziej potrzebne. Za brzmienie większości kawałków odpowiadał zwycięzca GRAMMY – Mike Elizondo (Eminem, 50 Cent, Fiona Apple, Alanis Morissette).

„Tym razem mieliśmy sporo czasu, żeby żyć z tymi piosenkami. Wcześniej bywało tak, że po napisaniu piosenki, jeszcze tego samego dnia trafiałem do studia i to była wersją, która lądowała na albumie. Dodatkowy czas pozwolił przekazać tym dźwiękom prawdziwe emocje.” – powiedział Rag’n’Bone Man.

Gatunki piosenki to Pop, Indie Rock, Post-Punk Revival, Heartland Rock, New Wave i Dance-Punk. Materiał napisali Ben Jackson-Cook, Mike Elizondo, Natalie Hemby oraz Rory Graham. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike’a Elizondo i Bena Jackson-Cooka.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął dotychczas najwyższą pozycję numer 21, na belgijskiej liście Ultratip Flanders numer 2, a na liście UK Singles (OCC) numer 29.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 29 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 472 863 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Will Hooper. Kierownikiem zdjęć do teledysku była Molly Manning Walker.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego Brytyjczyka pt. „Human”, który na Youtube ma już 1,2 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Human” dotarł do pierwszego miejsca list przebojów w wielu krajach, takich jak np. Austria, Belgia, Niemcy, Polska czy Szwajcaria. W dniu 23 grudnia 2016 r. kawałek osiągnął drugie miejsce na brytyjskiej liście singli. W Stanach Zjednoczonych nutka osiągnęła numer jeden na liście Billboard Alternative Songs Chart i numer dwa na Rock Airplay. „Human” został użyty jako motyw przewodni do serii Amazon Prime Oasis, w oficjalnym zwiastunie premiery gry wideo Mass Effect: Andromeda, w zwiastunie filmu Thank You for Your Service z 2017 roku, w serialu telewizyjnym Inhumans i w sezonie 2 intro do programu telewizyjnego Into the Badlands. Kompozycja została również wykorzystana w 9 odcinku 3 sezonu Ash vs. Evil Dead, a także w serialu telewizyjnym Tom Clancy’s Jack Ryan. Materiał pokrył się w Polsce diamentem.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://rnbm.lnk.to/AllYouEverWantedAY

Tekst nagrania “All You Ever Wanted”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Rag’n’Bone Man jest jednym z najpopularniejszych muzycznych odkryć końca 2016 roku. Stacja BBC uznała go za jedną z muzycznych nadziei (znalazł się w czołówce listy “BBC The Sound Of 2017”). Niektórzy okrzyknęli go „ostatnią nadzieją białego soulu”. Przypomnijmy, że 10 lutego 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Human”. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 25 czerwca 2021 w London, UK, Kenwood House, a kolejny 3 lipca 2021 w Bude, UK, Live In The Wyldes.

źródło: allaboutmusic.pl, jazzsoul.pl, soundcloud.com, rateyourmusic.com, | chillizet.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl