Jorrgus – Jak mam zapomnieć

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Jorrgus zatytułowana “Jak mam zapomnieć”. Kawałek w piękny sposób sławi ten najwspanialszy głos serca jakim jest miłość.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/jak-mam-zapomnie%C4%87-single/1519970620. Autorami tekstu i kompozytorami są Jerzy Szuj oraz Przemysław Oksztul.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 420 862 wyświetleń na YT. Materiał to taneczna, a równocześnie nostalgiczna melodia, która tekstowo skupia się na tęsknocie i wspomnieniach kobiety życia, głównego bohatera – w tym wypadku samego wykonawcy nutki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Niebezpieczna”, który na Youtube ma już 22 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Zespół JORRGUS to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo & Dance. Jorrgusa poznaliśmy już jako Artystę, który zna przepis na prawdziwy hit. Muzyczne eksperymenty wychodzą mu zdecydowanie na plus. Zespół Jorrgus lubi działać z rozmachem, co wielokrotnie przełożyło się na znakomity efekt

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/jorrgus_jak_mam_zapomniec

Tekst nagrania “Jak mam zapomnieć”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl