Bayera – Do samego rana

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Bayera zatytułowana “Do samego rana”. Kawałek opowiada o zakochanym chłopaku i łatwo wpada w ucho. Bardzo rytmiczna melodia, szybko wpadający w ucho tekst i klip, od którego ciężko odwrócić wzrok to przepis na sukces według grupy Bayera.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/do-samego-rana-single/1537114966. Autorami tekstu i kompozytorami są Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 22 października 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 243 888 wyświetleń na Youtube. Produkcją klipu zajęła się ekipa Allinteractive Films. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Marcin Załęski. W wideoklipie wystąpili: tancerze: Katarzyna Vu Manh, Daria Syta, Alesya Surova, Ewelina Czarnecka, Paulina Gajewska, modelka Kateryna Halutska oraz sam wokalista. Warto wspomnieć, że przez jakiś czas produkcja zajmowała 5 miejsce, a następnie 6 na karcie czasu na portalu YT.

3 dni temu BayeraMUSIC napisała w komentarzu pod wideo:

“🔥🔥 DZIĘKI WIELKIE! JEST M-I-L-I-O-N !!! WOW! 😍”

Z powyższego można wywnioskować, że materiał zdobył w ciągu około 10 dni milion wyświetleń. Świetny wynik.

Czy nowa produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Obrączki szczerozłote”, który na Youtube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Obrączki szczerozłote” to przepiękne nawiązanie do starego disco polo w nowym wydaniu. Kawałek jest zaliczany do największych hitów disco polo.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dpnzm

Tekst nagrania “Do samego rana”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Bayera to jedna z najpopularniejszych formacji w świecie disco polo. Ostatni okres to niewątpliwie bardzo dobry czas dla grupy. Lider formacji Radek ma bardzo dobrą passę, a każda kolejna produkcja staje się wielkim przebojem.

źródło: voxfm.pl?, disco-polo.info?, music.apple.com, | voxfm.pl, disco-polo.info, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl