KAMRAD – Feel Alive

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza KAMRADA zatytułowana “Feel Alive”.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych. Olia w 2023 roku zastąpiła listę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/feel-alive/1659660109?i=1659660111. Materiał napisali: Christoph Koterzina, Jonas Markschat, Markus Schlichtherle oraz KAMRAD. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Markschata, KAMRADA i Ecci (NICE).

Oficjalne wideo do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 739 848 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Marvin Ströter. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Marvin Ströter.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego Niemca pt. “I Believe”, który na YouTube ma już 7,1 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 17. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 26.04.2022 czytamy: Piosenka nie tylko w krótkim czasie dotarła do Top 50 na niemieckich listach przebojów, ale i stała się absolutnym viralem na TikToku – zyskała już ponad 2000 kreacji i ponad 12 milionów wyświetleń.

Kompozycja na YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kamrad.lnk.to/FeelAlive

Tekst nagrania “Feel Alive”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

KAMRAD to nowy głos pokolenia. Napędzane unikalnym brzmieniem wokalu, który łączy jego wyjątkowy charakter z elektronicznym dotykiem, nutki KAMRADA doskonale łączą chwytliwe melodie ze znaczącymi tekstami[źródło]netfan.pl 26.04.2022. Artysta w tym roku ma wystąpić w Polsce. Dnia 26.04.2022 oraz 15-09-2023 ma się odbyć koncert muzyka w Warszawie.

źródło: olis.pl, | netfan.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy