MEJK – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu MEJK to: “Piękne czasy”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/mejk_piekne_czasy

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Mejk zatytułowana “Piękne czasy”. Kawałek ten jest wspomnieniem dawnych lat. Grupa przenosi się w czasie do lat 80/90-tych.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Elwira Mejk. Muzyka: Mariusz Brodzik.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 9 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 348 614 wyświetleń na Youtube. Za realizację wideoklipu odpowiada firma PN Media, która zadbała o każdy szczegół. Wokalistka formacji Elwira na potrzeby klipu wróciła do swojej dawnej fryzury z początków kariery.

“Całość prezentuje się niezwykle ciekawie” – napisał o teledysku serwis disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystów pt. „Tańczę z nim do rana”, który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Mejk na swoim koncie ma wiele przebojowych kawałków, które są nieodłącznym repertuarem wielu imprez[źródło]disco-polo.eu 20 lipca, 2021. Formacja swoją przygodę z disco polo rozpoczęła w 1996 roku[źródło]polotv.pl 2019.

W 2018 roku, nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Muzyczne FOLK, ukazał się ich krążek zatytułowany ’20 lat’. Płyta jest utrzymana w gatunkach Disco Polo i Tech House. Album zawiera 34 kompozycje[źródło]Wikipedia, empik.com, discogs.com.

Tekst nagrania “Piękne czasy”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, polotv.pl, empik.com, discogs.com, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Babe
2. Bajka
3. Baju baj
4. Całuj Mnie
5. Chodź ze mną
6. Daj nam czas
7. Diabeł anioł
8. Dla ciebie
9. Dla Ciebie 2015
10. Dlatego czekam
11. To chyba cud
12. Halo halo kochanie
13. Piękne czasy
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Mejk – polska grupa muzyki rozrywkowej założony w Morągu. Formacja wykorzystuje też aranżacje znanych zagranicznych zespołów, pisząc własne słowa do nich. Ich pierwszym wielkim hitem wśród fanów muzyki disco polo była nutka zatytułowana “Dla ciebie”. Gatunki ich muzyki to disco polo, pop i dance.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Dla ciebie” ukazała się w 1999 roku nakładem wytwórni płytowej Memory 3 i jest utrzymana w gatunkach Europop, Eurodance oraz Disco Polo. Album zawiera 12 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org