KAMRAD – I Believe

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza KAMRADA zatytułowana “I Believe”.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 17. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 26.04.2022 czytamy: Piosenka nie tylko w krótkim czasie dotarła do Top 50 na niemieckich listach przebojów, ale i stała się absolutnym viralem na TikToku – zyskała już ponad 2000 kreacji i ponad 12 milionów wyświetleń.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Kotsche von NICE, Jonas Markschat, Eki von NICE oraz Tim Kamrad. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Markschata, Eki von NICE i Tima Kamrada.

Singiel “I Believe” to następca singla “Grow”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 488 477 wyświetleń na YT.

KAMRAD to nowy głos pokolenia. Napędzane unikalnym brzmieniem wokalu, który łączy jego wyjątkowy charakter z elektronicznym dotykiem, nutki KAMRADA doskonale łączą chwytliwe melodie ze znaczącymi tekstami[źródło]netfan.pl.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “I Believe”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: netfan.pl, bestsellery.zpav.pl, | netfan.pl, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl