Kenya Grace – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kenyi Grace to: “Only In My Mind”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kenyagrace.lnk.to/OnlyInMyMind

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka artystki Kenyi Grace zatytułowana “Only In My Mind”.

W serwisie clashmusic.com czytamy:
“New single ‘Only In My Mind’ follows this – an irresistible club booster, it moves between lush house chords and aspects of breaks percussion, a feast of pop energy held together by Kenya’s under-stated but emphatic vocal”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/679360614/only-in-my-mind. Materiał napisała Kenya Grace. Kompozycja została wyprodukowana przez Kenye Grace.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 6 października 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 680 189 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Artystki pt. “Strangers”, który na YouTube ma już 22 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Strangers” znalazł się w TOP5 na 24 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 7 listach. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 10. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 21. Utwór na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 52, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 1 (po raz pierwszy w 10-letniej historii listy na czele znalazł się utwór napisany, wyprodukowany i zaśpiewany wyłącznie przez kobietę), a na liście US Pop Airplay (Billboard) numer 28. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty (dostęp 11.2023).

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 4 grudnia 2023 w Brooklyn, NY, US, Zone One, Elsewhere, a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

Tekst nagrania “Only In My Mind”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, genius.com, clashmusic.com, | olis.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Oranges
2. Afterparty Lover
3. Meteor
4. Strangers
5. Only In My Head

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Kenya Grace Johnson (ur. w Republice Południowej Afryki) to angielska Artystka muzyk. Podpisała kontrakt z Warner Records. Gatunek jej muzyki to dance. Czytaj więcej

źródło: en.wikipedia.org, shazam.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl