Topky – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Topky to: “Niebo”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://ffm.to/topky-niebo

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka damskiego duetu Topky zatytułowana “Niebo”.

To, co wyróżnia “Niebo” na tle innych utworów disco polo, to jego unikalne połączenie housowych brzmień z taneczną energią, charakterystyczną dla tego gatunku – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/niebo-single/1712660068. Autorkami tekstu są Paula Karpowicz, Izabela Sołowska, Angelika Żmijewska. Muzyka: Mateusz Chmielewski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 24 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideo to dzieło moher. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Dominik Cebula.

Teledysk do Nieba to wizualna uczta dla oczu. Zawiera piękne krajobrazy, kolorowe stroje i efekty świetlne – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Jeden taniec, jedna noc” (oraz MiłyPan i Defis), który na YouTube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Produkcja na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 1 września 2022 r. czytamy o materiale “Jeden taniec, jedna noc”: W ciągu 4 miesięcy od premiery, która miała miesjce 28 kwietnia teledysk na YouTube obejrzano ponad 20 milionów razy. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo.

Topky to dość młoda, acz prężnie rozwijająca się grupa discopolowa[źródło]voxfm.pl 2023-05-31.

Tekst nagrania “Niebo”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, disco-polo.eu, | bestsellery.zpav.pl, voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Szpile
2. Bez wad
3. All for You
4. Znów spina (Long Island)
5. Dzban
6. Daddy Cool (MiłyPan)
7. Pokora
8. Zatańcz ze mną (ft. Ronnie Ferrari)
9. Niebo

Biogram

Topky to zespół muzyczny, który powstał w 2021 roku z inicjatywy byłych wokalistek grupy Top Girls – Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz. Gatunek ich muzyki to disco polo.

źródło: disco-polo.eu, lukow.tv