Topky – Zatańcz ze mną

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka damskiego duetu Topky zatytułowana “Zatańcz ze mną” (z gościnnym udziałem polskiego piosenkarza i rapera Ronniego Ferrari).

“Melodia wprowadza nas w przyjemny i energetyczny nastrój, a tekst zachęca do zabawy i tańca” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

“Utwór Topky i Ronnie Ferrari dotarł błyskawicznie na Digital DJ top 50” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/zata%C5%84cz-ze-mn%C4%85-single/1694622652. Autorami tekstu są Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska oraz Ronnie Ferrari. Muzyka: Ronnie Ferrari i Mateusz Chmielewski (wyprodukował nutki dla Skolima czy Defis).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 011 126 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 18 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował Jurij Żurajew. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Kamil Zdzierak.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Jeden taniec, jedna noc” (oraz MiłyPan i Defis), który na YouTube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na playliście Top 100 Songs Poland kanału YouTube Music Global Charts oraz na playliście Disco Polo hity kanału Spotify jest na pozycji numer 13. Produkcja na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 1 września 2022 r. czytamy o materiale “Jeden taniec, jedna noc”: W ciągu 4 miesięcy od premiery, która miała miesjce 28 kwietnia teledysk na YouTube obejrzano ponad 20 milionów razy. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo.

Topky to dość młoda, acz prężnie rozwijająca się grupa discopolowa[źródło]voxfm.pl 2023-05-31.

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 29-07-2023 w miejscowości Opole, a kolejny 31-07-2023 w miejscowości Międzyzdroje.

Ronnie Ferrari, właśc. Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku) – polski piosenkarz i raper. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął od publikowania kawałków na serwisie YouTube. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “ONA BY TAK CHCIAŁA”, który ma już 203 mln wyświetleń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach

https://ffm.to/topky_ronnie_ferrari-zatancz_ze_mna

Tekst nagrania “Zatańcz ze mną”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie

źródło: disco-polo.info, djpromotion.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, voxfm.pl, disco-polo.info, chartex.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl