MIRAGE & YOKO – Batumi Wino i My

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MIRAGE & YOKO zatytułowana “Batumi Wino i My”. Nutka ta to energetyczny kawałek z klimatem disco polo, który, jak podejrzewamy, skłoni do tańca niejednego słuchacza.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/batumi-wino-i-my-single/1684512520. Autorem tekstu jest Janusz Konopla. Muzyka: Janusz Konopla.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 20 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 322 295 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa YokoFilm. W klipie możemy zobaczyć MIRAGE i YOKO w roli głównych bohaterów, którzy bawią się i tańczą.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “To proste tak”, który na YouTube ma już 23 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2021 singiel „To proste tak” uzyskał status dwukrotnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Formacja MIRAGE & YOKO jest uważana za najpopularniejszy duet w disco polo[źródło]disco-polo.info 26 Lipiec 2021. Ich głównym motywem są numery wyjątkowo uczuciowe pełne emocji i miłości[źródło]disco-polo.eu 2022-03-11.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/mirage_yoko_batumi_wino_my.

Tekst nagrania “Batumi Wino i My”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, music.apple.com, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl