Ofenbach – 4U

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka francuskiego duetu producentów Ofenbach zatytułowana “4U”.

Kilka miesięcy temu zastanawialiśmy się czy duet Ofenbach porzucił na stałe swój ciekawy vintage’owy styl muzyczny. Teraz mamy kolejne potwierdzenie, że TAK – czytamy o “4U” w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunki nowej piosenki to Dance-pop i Electro[źródło]discogs.com. Materiał napisali: Alida, Ben Berger, César Laurent de Rummel, Dorian Lauduique, Boy Matthews oraz Ryan Rabin. Kompozycja została wyprodukowana przez Captain Cuts i Ofenbach.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 12 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 335 556 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Damien Maubert. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Corentin Ferrero.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Francuzów pt. „Katchi” (vs. Nick Waterhouse), który na Youtube ma już 169 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Katchi” znalazł się na listach przebojów w TOP10 w wielu krajach (w tym na kilku listach znalazł się na pierwszym miejscu m.in. na polskiej liście Dance Top 50). Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 17.09.2021 czytamy o duecie: Choć są zaledwie 20-latkami, Ofenbach już stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie wpna.fm w dniu 22 kwietnia 2022 czytamy: W ciągu zaledwie kilku lat Ofenbach zgromadzili ponad 2 miliardy streamów, 460 milionów odsłon na YouTube i mogą pochwalić się 11 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify. Najbliższy koncert muzyków ma się odbyć na wydarzeniu pn. Sziget Festival, które ma mieć miejsce w dniach 10-15 sierpnia 2022 w Budapest, Hungary, a kolejny na wydarzeniu Venoge Festival, które ma mieć miejsce w dniach 17-21 sierpnia 2022 w Cossonay, Switzerland.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ofenbach.lnk.to/O4U

Tekst nagrania “4U”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: djpromotion.com.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl