Piękni i Młodzi – Coraz bliżej

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Piękni i Młodzi zatytułowana “Coraz bliżej”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Magdalena Narożna oraz Daniel Wilczewski. Na YT są też dostępne remixy nutki.

Oficjalny teledysk na Youtube ukazał się 30 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 663 849 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 15 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW (swego czasu znalazł się na 9 miejscu na karcie Na czasie. Dodajmy, że karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideo to dzieło Stykky Media.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Ona jest taka cudowna”, który na YT ma już 90 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo[źródło]voxfm.pl 2022-04-22. Grupa ma ogromną ilość hitów[źródło]disco-polo.info i KM 2022. Ich wideoklipy na YT mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Magdalena wzięła udział w czternastej edycji programu rozrywkowego Polsatu, Twoja twarz brzmi znajomo[źródło]Wikipedia. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów grupy zamyka wydany 9 czerwca 2017 roku krążek “Tak już bez ciebie”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Vanila Records. Album jest utrzymany w gatunku disco polo i zawiera 15 kompozycji. Jest to ich druga studyjna płyta. Wydawnictwo zadebiutowało na 16. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 26-08-2022 w miejscowości Stargard, a kolejny 12-11-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Coraz bliżej”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | voxfm.pl, disco-polo.info, wspolczesna.pl, KM, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl