Klaudia Zielińska – Silniejsza

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Klaudii Zielińskiej zatytułowana “Silniejsza”. Kawałek robi ogromne wrażenie i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom muzyki tanecznej.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Muzyka/słowa: Mateusz Detmer. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 565 418 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer Nr 10 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa Chołaszczyński Studio.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artystki po numerze “ZARĄBISTY BRUNET (cover)” (oraz DISCOBOYS), który na YT ma 4,2 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “ZARĄBISTY BRUNET (cover)” jest wersją nutki zatytułowanej “Farbowany włos”. Numer jeszcze przed premierą zyskał ogromną popularność na TikToku[źródło]YouTube, disco-polo.info.

Klaudia Zielińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych influencerek w Polsce, a jej kariera muzyczna z każdym kolejnym singlem nabiera tempa i rośnie w siłę[źródło]disco-polo.info 7 Kwiecień 2023.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/KlaudiaZielinskaSilniejsza

Tekst nagrania “Silniejsza”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl