KORDIAN – Ciebie Chcę

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza KORDIANA zatytułowana “Ciebie Chcę”. Nutka ta to niezwykle przyjemny kawałek, który ma szansę mocno namieszać na rynku muzycznym. Kompozycja jest o miłości. Numer jest utrzymany w nieco innym klimacie do którego przyzwyczaił nas Kordian. Wacław Cieślik dołożył do swojego repertuaru rockandrollowe rytmy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Kordian.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 43 729 wyświetleń na YT. W wideoklipie KORDIAN postanowił wystylizować się na legendę światowej muzyki Elvisa Presley’a.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Kordian:

“Z góry dziękuję za wszystkie komentarze like i udostępnienia Miłego odbioru życzę i smacznych pączuszków.”

W opisie pod wideo czytamy:

Dziękuję Właścicielowi Kawiarni PROWINCJONALNA w Nowym Sączu za udostępnienie pięknego obiektu idealnie wpasowanego w zrealizowany klip i utwór serdecznie polecam to miejsce.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Górala pt. “Dziewczyna z gór”, który na YouTube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że bez nutki “Dziewczyna z gór” nie może odbyć się żadne wesele.

KORDIAN jest jednym z nielicznych artystów disco polo, który jednocześnie jest prawdziwym góralem z krwi i kości. Muzyk przypisał sobie swoimi produkcjami tytuł króla muzyki disco polo w klimatach góralskich.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 15-05-2022 w miejscowości Radzymin, a kolejny 3-09-2022 w miejscowości Katowice.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, nowysacz.naszemiasto.pl, | disco-polo.eu, disco-polo.info, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl