KORDIAN – KRÓTKI FILM

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza KORDIANA zatytułowana “KRÓTKI FILM”. Kawałek zapowiada odkrywanie nowych brzmień i emocji. Nutka przenosi nas w klimat disco polo z lat 90-tych, wypełniony miłością, pasją i nietypowymi okolicznościami.

W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info czytamy, że numer prezentuje historię miłości Kordiana i Marysi. Dalej czytamy, że w główne role tej opowieści wcielają się tancerka Marysia oraz Kordian.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 22 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 128 199 wyświetleń na YT. Wideoklip został nakręcony w malowniczej scenerii i pokazuje romantyczne chwile Kordiana z jego ukochaną.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Górala pt. “Dziewczyna z gór”, który na YouTube ma już 85 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 21 listopada 2021 czytamy: Jego [Kordiana – przyp. red.] bez wątpienia największym przebojem jest utwór pt: „Dziewczyna z gór„, bez którego nie może odbyć się żadne wesele..

KORDIAN jest jednym z nielicznych artystów disco polo, który jednocześnie jest prawdziwym góralem[źródło]disco-polo.info. Muzyk przypisał sobie swoimi produkcjami tytuł króla muzyki disco polo w klimatach góralskich[źródło]disco-polo.eu listopad 2021.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/KordianKROTKIFILM

Tekst nagrania “KRÓTKI FILM”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, disco-polo.eu, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl