Kungs – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kungsa to: “Shadows”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kungs.lnk.to/CarlitaShadows

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka francuskiego producenta Kungsa oraz Carlity zatytułowana “Shadows”.

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]https://www.discogs.com/release/27246579-Kungs-X-Carlita-Shadows. Materiał napisał Kungs. Kompozycja została wyprodukowana przez Kungs, Her Demons, DJ Tennis, Joseph Ashworth oraz Tom Tyger.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 286 378 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Ferina. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Adrien Lallau. W rolach głównych: Evan Pommier, Fehdi Benjima, Leo Castell and Garance Chanut.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego Francuza pt. “This Girl” (nagranego wraz z Cookin’ on 3 Burners), który na YouTube ma już 507 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że remix “This Girl” w wykonaniu Kungsa osiągnął numer jeden w wielu krajach, w tym we Francji i Niemczech oraz TOP10 w 18 krajach, w tym w Austrii, Kanadzie, Danii, Irlandii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (dostęp 09.2023). Billboard umieścił „This Girl” na 48. miejscu na swojej liście “100 Best Pop Songs of 2016”.

Kungs to jeden z najpopularniejszych francuskich DJ i producentów muzycznych[źródło]rozrywka.radiozet.pl 3.12.2021. Artysta zdobył popularność za sprawą międzynarodowego hitu “This Girl” (vs Cookin’ On 3 Burners)[źródło]open.fm 18.02.2022.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów Muzyka zamyka wydany 18 marca 2022 roku krążek ‘Club Azur’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Island.

“Dla mnie osobiście jest to pretendent do jednego z najlepszych albumów tego roku. Mimo nieco słabszych i momentów i ogólnej przewidywalności” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie shiningbeats.pl (Ocena: 8/10).

[źródło]Wikipedia, shiningbeats.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Kungs miał wystąpić na tegorocznej edycji FEST Festivalu w Chorzowie. Imprezę jednak odwołano.

Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Madame Loyal, które ma mieć miejsce 21 października 2023 w Bordeaux, France.

Carlita to DJ-ka, producentka i multiinstrumentalistka ze Stambułu.

Tekst nagrania “Shadows”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: genius.com, discogs.com, | media.universalmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Bangalore Streets (feat. Freia)
2. Clap Your Hands
3. Crazy Enough (feat. Richard Judge)
4. Don’t You Know feat. Jamie N Commons
5. Dopamine (feat. JHart)
6. Freedom (feat. Wolfgang)
7. I feel so bad feat.Ephemerals
8. Lipstick
9. Melody (feat. Luke Pritchard)
10. More Mess ft. Olly Murs
11. Substitution (oraz Purple Disco Machine)
12. Shadows (oraz Carlita)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Valentin Brunel (ur. 17 grudnia 1996), lepiej znany pod pseudonimem Kungs, to francuski DJ, producent muzyczny i muzyk. Zaczął pisać i publikować w Internecie własne kompozycje, gdy miał siedemnaście lat. Gatunki jego muzyki to House, deep house, tropical house i tech house.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Layers’ ukazała się 4 listopada 2016 roku nakładem wytwórni płytowej House of Barclay i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz tropical house. Standardowa edycja albumu zawiera 12 piosenek. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że krążek osiągnął 8 miejsce na francuskiej liście albumów i 196 miejsce na liście US Billboard 200. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty (w Polsce platynowej) (dostęp 09.2023). Tytuł wydawnictwa doskonale oddaje różnorodność gatunków jakie tworzą zaskakująco spójne, charakterystyczne brzmienia Valentina.
Czytaj więcej (en)
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: en.wikipedia.org, empik.com

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl