Leony – Remedy

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiej piosenkarki Leony zatytułowana “Remedy”.

W serwisie wdr.de czytamy o singlu:

Track handelt von einer schwierigen Zeit in ihrem Leben, aus der ihr eine besondere Person rausgeholfen hat. Ein tanzbarer Pop-Track mit Einflüssen aus den 80s.

Translator nam to przetłumaczył mniej więcej tak:

Kawałek opowiada o trudnym okresie w jej życiu, z którego pomogła jej wyjść wyjątkowa osoba. “Remedy” to taneczna popowa nutka z wpływami lat 80-tych.

Gatunki nowej piosenki to Dance-pop i Synth-pop. Materiał napisali: Leony, Mark Becker oraz VitaliZe. Kompozycja została wyprodukowana przez VitaliZe i Marka Beckera.

Singiel “Remedy” to następca singla “No More Second Chances”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 427 526 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Mikis Fontagnier.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniej Niemki pt. “Paradise” (nagranego wraz z Vize i Joker Bra), który na Youtube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Paradise” święcił triumfy na antenach najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.

Leony często współpracuje z niemieckim muzycznym projektem Vize i jest znana z kilku ich hitów np. Brother Louie czy Dolly Song. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 25 cze 2022 w Nuremberg, Germany, Garlic Land Festival.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: wdr.de, discogs.com, | allaboutmusic.pl, djpromotion.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl