LP – The One That You Love

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki LP zatytułowana “The One That You Love”. Singiel jest muzyczną przygodą, która łączy ponadczasowy wokal LP z nowoczesnością, romantycznością i jak zawsze u LP – wyjątkową wrażliwością.

„Mój najnowszy singiel »The One That You Love« to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną” – powiedziała LP.

Gatunek nowej piosenki to alternatywa[źródło]https://music.apple.com/us/album/the-one-that-you-love-single/1520322534. Kawałek napisali: Nate Campany, Mike Del Rio oraz LP. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio. Dodajmy, że z Mike’em Del Rio oraz Nate Campany, LP stworzyła również swój największy przebój „Lost On You”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 23 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 344 489 wyświetleń na YT. Klimatyczny wideoklip wyreżyserował Darren Craig (był reżyserem wielu teledysków m.in.: LP: Girls Go Wild, Rihanny: American Oxygen, Nicky Jam Feat. Enrique Iglesiasa: El Perdón, Shakiry: Empire). Teledysk nakręcono w Big Sky Ranch w Simi Valley w Californii. Ogromne przestrzenie rancza nadały obrazowi kinowego sznytu. W wideoklipie elegancka wykonawczyni przemierza stepy w westernowym siodle na pięknym, kasztanowym wierzchowcu.

„W przypadku teledysku chcieliśmy przede wszystkim oddać nastrój i klimat utworu. Wędruję do miasta na koniu i tylko ja wiem, dokąd zmierzam, ale chcę też, żebyś i Ty przyłączył się do mojej wędrówki” – powiedziała LP.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 39-letniej Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma już 563 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Lost on You” zdobył szczyty list przebojów w piętnastu krajach (także na polskich listach Polish Airplay Top 100 i Dance Top 50 kawałek zajął najwyższe pozycje numer 1). Materiał pokrył się diamentem.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/djs4m

Tekst nagrania “The One That You Love”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Laura Pergolizzi, ukrywająca się pod pseudonimem LP to piosenkarka, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Artystka ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Wykonawczyni szturmem zdobyła listy przebojów w 2016 roku. Jej utwór “Lost On You” nucił chyba prawie każdy i można go było usłyszeć w niemal wszystkich stacjach radiowych. Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Co piszą inni o gwieździe?

– “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine.
– “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artystki zamyka wydany 7 grudnia 2018 roku krążek “Heart to Mouth”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Album jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jej 5 album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią wykonawczyni, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Serwis Independent.ie dał ocenę materiałowi 8/10. Taką samą ocenę dał serwis muzyka.interia.pl. Krążek na polskiej liście albumów ZPAV zajął najwyższą pozycję numer 6.

“Heart to Mouth to bardzo solidny zestaw piosenek o intymnym, przykuwającym uwagę, charakterze. Pergolizzi udowodniła, że odnajduje się znakomicie w zróżnicowanych stylistycznie kompozycjach” – czytamy o płycie w serwisie muzyka.interia.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 23 listopada 2020 w Domos Art, Lima, Peru, a kolejny 03 grudnia 2020 w Teatro Metropolitano José Gutiérrez Gómez, Medellín, Antioquia, Kolumbia.

źródło: music.apple.com, musiclovers.pl?, jazzsoul.pl?, rmf.fm?, tvn24.pl?, vanessa.fm?, muzyka.interia.pl?, koncertomania.pl?, YouTube?, Wikipedia?, viagogo.pl?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl